Serwisant farm wiatrowych

20-07-2024

Miejsce pracy: Słupsk Rybacka 4a / Karcino 78-133 Głowaczewo

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja prac serwisowych (naprawy) łopat, wież turbin wiatrowych na farmach wiatrowych spółki (obszar Polski) lub/i wszelkie prace na wysokości z wykorzystaniem technik dostępu linowego lub dedykowanego podestu
  • Realizacja przeglądów/oceny stanu technicznego łopat /wież przy wykorzystaniu dostępu linowego lub „drona”
  • Raportowanie wyników dokonywanych przeglądów, ocen stanu technicznego
  • Planowanie prac naprawczych, przeglądowych wraz z realizacją działań zakupowych i utrzymaniem wymaganego stanu magazynowego w niezbędne materiały/komponenty naprawcze
  • Wsparcie w działaniach serwisowych turbin wiatrowych poza sezonem prac na łopatach/wieżach turbin wiatrowych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracach naprawczych łopat turbin wiatrowych lub w branży przy zastosowaniu laminatów - naprawy laminatów, obróbka itp.
  • Zdolność do pracy na wysokości (powyżej 3m)
  • Gotowość do wyjazdów (delegacje) na obiekty Spółki (obszar Polski)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Uprawnienia dostępu linowego będą dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B - B+E będą dodatkowym atutem
  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Praca w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie
  • Rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, karta multisport

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Preferencyjne pożyczki
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Dodatkowy urlop

Osoby zainteresowane pracą w Energa Wind Service Sp. z o.o. prosimy o przesłanie CV  (w języku polskim) w terminie do dnia 20.06.2024 r. na adres e-mail: rekrutacje.ews@energa.pl

Prosimy o podanie w temacie e-maila nazwy stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja  –  Serwisant farm wiatrowych lub nr ogłoszenia EWS.5.2024

Informacja

o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Energa Wind Service Sp. z o.o. dla kandydatów do pracy.

Energa Wind Service Sp. z o.o. w ramach prowadzenia naborów na wolne stanowiska przetwarza informacje o kandydatach do pracy, w tym ich dane osobowe, otrzymane bezpośrednio od osób zainteresowanych podjęciem pracy w Energa Wind Service Sp. z o.o.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” jest równoznaczne z:

- wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w całym procesie rekrutacji (także uzyskanych podczas przeprowadzania testów weryfikujących przydatność kandydatki/kandydata do pracy na danym stanowisku) przez Energa Wind Service Sp. z o.o., w okresie określonym w klauzuli informacyjnej,

- zapoznaniem się z klauzulą informacyjną - poniżej.

Przekazanie danych osobowych zwykłych wykraczających poza zakres wskazany w art. 22¹ § 1-2 Kodeksu pracy jest dobrowolne, a ich umieszczenie w przesłanej aplikacji stanowi zgodę na ich przetwarzanie przez Energa Wind Service Sp. z o.o.

Jeżeli przekazane dane obejmują dane szczególnych kategorii, np. dotyczące zdrowia (np. orzeczeń o niepełnosprawności), prosimy o oznaczenie zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Energa Wind Service Sp. z o.o. moich danych osobowych szczególnych kategorii, określonych w art. 9 ust. 1 RODO, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przekazanych przeze mnie z własnej inicjatywy na potrzeby realizacji obecnej rekrutacji.”.

Aplikacje, które będą zawierały dane osobowe szczególnych kategorii, ale nie będą opatrzone powyższą klauzulą lub dane te będą zbędne w procesie naboru, zostaną zanonimizowane w zakresie szczególnych kategorii danych.

Jeżeli wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o oznaczenie następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Energa Wind Service Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przekazanych przeze mnie z własnej inicjatywy w przyszłych procesach rekrutacyjnych na stanowiska takie same lub podobne do stanowiska będącego przedmiotem obecnej rekrutacji..

Informujemy o przysługującym prawie do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.